افزایش قیمت سوخت در سال 93 با شیب ;بسیار محدود، ملایم و تدریجی.

وی افزود: علت این که ما در ماههای گذشته به این مقوله نپرداختیم؛ به همین دلیل بود منتظر آرامش و ثباتی در عرصه اقتصاد کلان بودیم تا بعد به مقوله اصلاح قیمت حاملهای انرژی بپردازیم، وقتی آن الزام و این محدویت را با هم جمع می کنیم، دولت را به این جمع بندی رساند که افزایش قیمت حاملهای انرژی کاملا به شیب ملایم به صورت محدود، کند و زمانبندی شده باشد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بنابر این برنامه ریزی شده که افزایش قیمت حامل های انرژی در سال 93 بسیار محدود، ملایم و تدریجی باشد.

طیب نیا با اشاره به اعلام افزایش 25 درصدی قیمت برق افزود: این افزایش، جوابگوی تورم سال 91 را هم نمی کند و البته نشان دهنده تصمیم دولت برای تعدیل تدریجی قیمت حاملهای انرژی است، مجلس هم دولت را مکلف کرده است که این ماموریت را در سال 93 انجام دهد.

منبع: mehrnews.com

/ 1 نظر / 11 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. در ادامه راه موفق باشید. [گل] ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س)[گل]، برای مطالعه مطالب زیر دعوت شده‌‌اید: *************** [گل] تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و سه جریان خواندنی: [گل] # علامه امینی و امام حضرت زهرا(س) # علامه امینی و فتوحات عمر # علامه امینی و اسلام امیرالمؤمنین(ع) *************** [گل] احادیث بسیار زیبای هفته [گل] # نفرین پیامبر بر آزار دهنده و قاتل فاطمه # بهترین زن در نگاه حضرت زهرا # خشنودی و غضب خدا در خشنودی و غضب فاطمه *************** [گل] جملات بسیار زیبا و خواندنی و قابل تأمّل [گل] ************** [گل] دعایی ناب از حضرت علی(ع) در نوروز برای دفع بلا در طول سال [گل] آداب و ادعیه پوشیدن لباس نو و تازه ************* ############################# ### هفته آینده منتظر مطلب «حرز شرف شمس» را باشید ### ############################# [گل] توصیه می‌‌‌کنم از باقی صفحات وبلاگ هم بازدید کنید. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]